Produktnummer: LS27D700EAUXEN
EAN: 8806095541761
Artikelnummer: F24922881
Samsung ViewFinity S7 S27D700EAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D700EAUXEN
EAN: 8806095541761
Artikelnummer: F24922881
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.178,40 exkl. moms)
(2.178,40 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D700EAUXEN
Samsung ViewFinity S7 S27D700EAU skärm
För en oöverträffad visuell upplevelse, väck dina bilder och videor till liv med denna imponerande Samsung ViewFinity S7 S27D700EAU skärm. Den 27-tums LED-skärmen levererar kristallklara bilder med en UHD-upplösning på 3840x2160 vid 60Hz.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Infinity DCR
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Stöd för VESA Adaptive Sync Nej
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Konsument
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Höjdjustering Nej
Svängarm Ja
Pivot vinkel -3 - 3°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 23 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 39 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 23 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 80 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1965511
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612,9 mm
Djup (med stativ) 180 mm
Höjd (med stativ) 473,2 mm
Vikt (med stativ) 5 kg
Bredd (utan stativ) 612,9 mm
Djup (utan stativ) 41,6 mm
Höjd (utan stativ) 367,7 mm
Vikt (utan stativ) 3,5 kg
Förpackning
Typ av stativ Enkelt stativ
Förpackningens bredd 687 mm
Låddjup 484 mm
Förpackningens höjd 160 mm
Vikt inkl. förpackning 6,6 kg
Förpackningens innehåll
Stå ingår Ja
Kabel inkluderad AC, HDMI
Strömkabel längd 1,5 m
Hållbarhet
Uppfyller hållbarhetskrav Ja
Hållbarhetscertifiering TCO
Övrigt
Strömförbrukning (DPMS) 0,5 W