Produktnummer: LS24D360GAUXEN
EAN: 8806095585758
Artikelnummer: F24969373
Samsung S24D360GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 VA &#45 4ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D360GAUXEN
EAN: 8806095585758
Artikelnummer: F24969373
Finns i lager - skickas samma vardag vid beställning före kl. 16.00
(1.096,00 exkl. moms)
(1.096,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D360GAUXEN
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 52,1 cm
Bildstorlek vertikalt 29,3 cm
Diagonal skärmstorlek 59 cm
sRGB-täckning (typisk) 95%
Design
Positionering på marknaden Konsument
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 22°
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 17 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 547,8 mm
Djup (med stativ) 214 mm
Höjd (med stativ) 416,3 mm
Vikt (med stativ) 3,2 kg
Bredd (utan stativ) 547,8 mm
Djup (utan stativ) 108,2 mm
Höjd (utan stativ) 325,6 mm
Vikt (utan stativ) 2,6 kg
Förpackning
Typ av stativ Enkelt stativ
Förpackningens bredd 612 mm
Låddjup 162 mm
Förpackningens höjd 390 mm