Produktnummer: LS37FG750EUXEN
EAN: 8806097438496
Artikelnummer: F25400705
Samsung G75F computerskærm 94 cm (37") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
EU Energy Class F
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS37FG750EUXEN
EAN: 8806097438496
Artikelnummer: F25400705
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(6.071,20 exkl. moms)
(6.071,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS37FG750EUXEN
Samsung G75F - Den ultimata 4K-upplevelsen för ditt hemmakontor
Display
Skärm diagonal 94 cm (37")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (max) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Svarstid (medel) Ja
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1000R
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 165 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 80,8 cm
Bildstorlek vertikalt 45,5 cm
Diagonal skärmstorlek 92 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)
sRGB-täckning (typisk) 99%
DCI-P3-täckning 90%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Flimmerfriteknik Ja
Spelfunktioner Super Arena Gaming UX
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPort-utgångar Ja
DisplayPort-utgångens version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängbara Ja
Hållare -20 - 20°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Bild-i-bild Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 39 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 125 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 39 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 45 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 816 mm
Djup (med stativ) 303,8 mm
Höjd (med stativ) 674,4 mm
Vikt (med stativ) 11,2 kg
Bredd (utan stativ) 816 mm
Djup (utan stativ) 170,8 mm
Höjd (utan stativ) 483,2 mm
Vikt (utan stativ) 7,2 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 911 mm
Låddjup 579 mm
Förpackningens höjd 240 mm