Produktnummer: LS32D800EAUXEN
EAN: 8806095542010
Artikelnummer: F24851940
Samsung ViewFinity S8 S32D800EAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 VA &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32D800EAUXEN
EAN: 8806095542010
Artikelnummer: F24851940
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(4.188,00 exkl. moms)
(4.188,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32D800EAUXEN
Display
Skärm diagonal 32"
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Infinity DCR
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 697.31 mm
Bildstorlek vertikalt 392.23 mm
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Design
Positionering på marknaden Professionell
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
HDCP-version 2.2
Typ av serviceport USB Type-A
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 120 mm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -30 - 30°
Svängbara Ja
Hållare -92 - 92°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 25°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 57 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 31 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Strömförbrukning (max) 130 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1963596
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 713.9 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 585 mm
Vikt (med stativ) 6.9 kg
Bredd (utan stativ) 713.9 mm
Djup (utan stativ) 41.8 mm
Höjd (utan stativ) 424.7 mm
Vikt (utan stativ) 4.5 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 798 mm
Låddjup 546 mm
Förpackningens höjd 160 mm