Activejet AE-103M blæk (erstatning Epson 103 C13T00S34A; Supreme; 70 ml; lilla)
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | EPSON: 103. EcoTank: L1110, L3110, L3111, L3150, L3151, L3156, L3160, L5190, L1210, L1250, L3210, L3211, L3250, L3251, L3256, L3260, L3266, L3280, L3550, L3560, L5290, L5296, L5590. |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 70 ml |
| Modell | Kompatibel |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ersättning för | EPSON 103 C13T00S34A |
| OEM-kod | Epson 103 C13T00S34A |
Övrigt
| Certifiering | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |