Brother LC123M
Lång livslängd - magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | DCP-J4110DW DCP-J132W DCP-J152W DCP-J552DW DCP-J752DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFCJ4710DW MFC-J650DW MFC-J6520DW MFC-J6720DW MFC-J6920DW |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal sidor med färgpatron | 600 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Filippinerna |
Vikt & dimension
| Bredd | 37 mm |
| Djup | 124 mm |
| Höjd | 177 mm |
| Vikt | 59 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 86 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalhöjd | 16,7 cm |
| Produkter per lastpall | 1680 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 168 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 21 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 140,8 kg |
| Lastpallstyp | 1200 x 1000 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |