Brother LC127XLBK
superlång livslängd - svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | DCP-J4110DW MFC-J4610DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4710DW |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1200 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Kina |
Vikt & dimension
| Bredd | 38 mm |
| Djup | 122 mm |
| Höjd | 178 mm |
| Vikt | 61 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 88 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalhöjd | 16,9 cm |
| Produkter per lastpall | 1680 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 168 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 21 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 182,6 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallstyp | 1200 x 1000 mm |