Epson 103
cyan - original - påfyllnadsbläck
Egenskaper
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Modell | Original; Original |
| Typ av leverans | Enpack |
| Skrivarfäger | Cyan; Cyan |
| Volym färgpatron | 65 ml; 65 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson; Epson |
| Kompatibilitet | L5190, L3156, L3151, L3150, EcoTank L3110; L5190, L3156, L3151, L3150, EcoTank L3110 |
| Ursprungsland | Indonesien; Indonesien |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 58 mm; 58 mm |
| Låddjup | 178 mm; 178 mm |
| Förpackningens höjd | 56 mm; 56 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g; 130 g |
Tekniska detaljer
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946690742 |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 310 mm; 310 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck; 30 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 118,9 kg; 118,9 kg |
| Ytterförpackningens längd | 480 mm; 480 mm |
| Produkter per lastpall | 1350 styck; 1350 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g; 0 g |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm; 150 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946690742 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g; 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 1890 styck; 1890 styck |