Epson 26 Multipack Easy Mail Packaging
4-pack - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-520 - Epson Expression Premium XP-810 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-710 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-615 - Epson Expression Premium XP-610 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Premium XP-510 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 6,2 ml |
| Volym färgpatron | 4,5 ml |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T26164511 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 195 mm |
| Låddjup | 320 mm |
| Förpackningens höjd | 35 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 480 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946640488 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 480 styck |
| Produkter per lastpallslager | 96 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 96 styck |