Epson T1301
XL-storlek - svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce WF-3520DWF - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson WorkForce WF-3540DTWF - Epson WorkForce WF-3530DTWF - Epson WorkForce WF-3010DW - Epson Stylus SX620FW - Epson Stylus SX525WD - Epson Stylus Office BX935FWD - Epson Stylus Office BX925FWD - Epson Stylus Office BX635FWD - Epson Stylus Office BX630FW - Epson Stylus Office BX625FWD - Epson Stylus Office BX535WD - Epson Stylus Office BX525WD - Epson Stylus Office BX320FW - Epson Stylus Office B42WD |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 25,4 ml |
| Volym färgpatron | 25,4 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 945 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T13014012 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 43 mm |
| Förpackningens höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 77 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 60 cm |
| Produkter per lastpall | 2040 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946627625 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 2040 styck |
| Produkter per lastpallslager | 204 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 204 styck |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |