HP 308
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 308-bläckpatron fungerar med: HP DeskJet 2900, 4300 HP Envy 6110e, 6120e, 6122e, 6130e, 6132e, 6520e, 6530e, 6532e, 6558e, Envy 6100, Envy 6165e, Envy 6500 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 160 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produktens färg | Svart |
| HP segment | Premium Home |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 54 mm |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Vikt | 30 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Låddjup | 42,5 mm |
| Förpackningens höjd | 139 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Pallvikt (imperial) | 173,7 kg (383 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |