HP 351
färg (cyan, magenta, gul) - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| BCP bubbelgrafikfärg | Trefärgad |
| Kompatibilitet | HP 351 bläckpatroner fungerar med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Antal sidor med färgpatron | 170 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | CB337EE |
| Ursprungsland | Singapore |
| Printhuvudets remsa | 8,38 mm (0.33") |
| Antal per låda | 1 styck |
| Mediats förvaringstid | 1.5 År |
| Färg | Ja |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 15 - 35 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
Vikt & dimension
| Bredd | 116 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 116 x 36 x 115 mm |
| Förpackningens bredd | 116 mm |
| Låddjup | 36 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 58 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Kompatibla bläcktyper | Dye-based |
| Antal sidor (fotnot) | ISO/IEC 24711 |
| Bläckdroppe | 5 pl |
Tekniska detaljer
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Vikt på förpackning | 3,79 kg |
| Antal i förpackning | 60 styck |
| Ytterkartongens förpackningsstorlek (B x D x H) | 600 x 200 x 164 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 207,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,79 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 3,79 kg |