HP 651
svart - original - Ink Advantage - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 651 ink cartridges work with: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 600 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | C2P10AE |
| Ursprungsland | Kina, Singapore, Malaysia |
| HP segment | Premium Home |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 211 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,98 kg |
| Pallvikt (imperial) | 211 kg (465.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,98 kg (8.77 lbs) |