HP 980
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 980-bläckpatroner fungerar med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 10000 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | D8J10A |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 270,9 mm |
| Djup | 53,1 mm |
| Höjd | 71,6 mm |
| Vikt | 350 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 270,9 mm |
| Låddjup | 53,1 mm |
| Förpackningens höjd | 71,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 380 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1842 mm |
| Produkter per lastpall | 2240 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 140 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 939,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 16 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,46 kg |
| Pallvikt (imperial) | 939,4 kg (2071 lbs) |
| Lastpallsvikt (EU) | 939,4 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 7 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1219,2 x 1016 x 1842 mm |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 6,46 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1842 mm (48 x 40 x 72.5") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 6,46 kg (14.2 lbs) |
| Produkter per större ytterförpackning | 16 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 2240 styck |