HP 303XL
Lång livslängd - svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 303-bläckpatroner fungerar med: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e, HP Envy Photo 7230, HP Envy Photo 7231, HP Envy Photo 7234, HP Envy Photo 7930, HP Envy Photo 7931, HP Envy Photo 7934 HP Tango X |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 12 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 600 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| OEM-kod | T6N04AE |
| Antal per låda | 1 styck |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina, Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 141 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,78 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |