HP High Capacity Paper Tray and Stand
pappersmagasin - 5400 ark
Egenskaper
| Modell | Pappersfack; Pappersfack |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M751n, HP Color LaserJet Enterprise M751dn, HP Color LaserJet Enterprise M856dn, HP Color LaserJet Managed E75245dn, HP Color LaserJet Managed E85055dn, HP Color LaserJet Ent MFP M776dn; HP Color LaserJet Enterprise M751n, HP Color LaserJet Enterprise M751dn, HP Color LaserJet Enterprise M856dn, HP Color LaserJet Managed E75245dn, HP Color LaserJet Managed E85055dn, HP Color LaserJet Ent MFP M776dn |
| Högsta kapacitet | 2700 ark; 2700 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 2700 ark |
| Ursprungsland | Japan |
| HP segment | Enterprise, Business |
Filformat
| Mediatyper som stöds | A4 |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 80%; 10 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 986 mm |
| Djup | 659 mm |
| Höjd | 326 mm |
| Vikt | 33,4 kg |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 783 mm |
| Låddjup | 713 mm |
| Förpackningens höjd | 527 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 36,6 kg |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | Ja |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 36,6 kg (80.7 lbs); 36,6 kg (80.7 lbs) |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Lastpallens bruttovikt | 156,4 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 789,9 x 759,5 x 2232,7 mm (31.1 x 29.9 x 87.9"); 789,9 x 759,5 x 2232,7 mm (31.1 x 29.9 x 87.9") |
| Pallvikt (imperial) | 156,4 kg (344.9 lbs); 156,4 kg (344.9 lbs) |
| Produkter per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 36,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | Ja |
| Pallet-mått (B x L x H) | 790 x 760 x 2232 mm |
| Lager per lastpall | 4 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44101705 |