HP Paper Feeder and Stand
skrivarstativ med pappersmatare - 550 ark
Egenskaper
| Modell | Pappersfack; Pappersfack |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M652n J7Z98A, HP Color LaserJet Enterprise M652dn J7Z99A, HP Color LaserJet Enterprise M653dn J8A04A, HP Color LaserJet Enterprise M653dh J8A06A, HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh J8A10A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681f J8A12A, HP Color LaserJet Managed E65050dn L3U55A, HP Color LaserJet Managed E65060dn L3U56A, HP Color LaserJet Managed MFP E67550dh L3U66A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A |
| Högsta kapacitet | 550 ark; 550 ark |
| Produktens färg | Vit; Vit |
| Maximal inmatningskapacitet | 550 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Business |
Filformat
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, glossy paper, labels) |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 657 mm |
| Djup | 657 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 19,1 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 794 mm |
| Låddjup | 745 mm |
| Förpackningens höjd | 615 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 25,2 kg |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | Ja |
Logistikdata
| Lastpallens bruttovikt | 96,1 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 825,5 x 800,1 x 1993,9 mm (32.5 x 31.5 x 78.5"); 825,5 x 800,1 x 1993,9 mm (32.5 x 31.5 x 78.5") |
| Pallet-mått (B x L x H) | 825 x 800 x 1995 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Pallvikt (imperial) | 96,1 kg (211.8 lbs); 96,1 kg (211.8 lbs) |
| Lager per lastpall | 3 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44101727 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 101 x 148 to 216 x 356 mm |