Epson pappersmagasin
250 ark
Egenskaper
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Kompatibilitet | WorkForce Pro WP-4015DN WorkForce Pro WF-M5190DW WorkForce Pro WP-4025DW WorkForce Pro WP-4095DN WorkForce Pro WP-4515DN WorkForce Pro WP-4525DNF WorkForce Pro WP-4535DWF WorkForce Pro WP-4595DNF WorkForce Pro WF-5110DW WorkForce Pro WF-5620DWF WorkForce Pro WF-M5690DWF |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Standard mediaformat | A4, A5, A6, B5, 10x15cm, 13x18cm, 9x13cm, Letter, Legal, Half Letter, 13x20cm, 20x25cm, 100x148mm, #10, DL, C6, C4 |
| Ursprungsland | Japan |
Filformat
| Brev | Ja |
| Legal | Ja |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 610 mm |
| Förpackningens höjd | 520 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,94 g |
Logistikdata
| Produkter per lastpallslager (UK) | 2 styck |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Produkter per lastpallslager | 2 styck |
| Produkter per lastpall | 20 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 20 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallens totalhöjd | 2 m |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
Övrigt
| Kundspecificerad mediastorlek | 89 ~ 215.9mm - 127 ~ 1.117mm |