HP Extension Tray Cover
lock till pappersmagasin
Egenskaper
| Modell | Fodral; Kontrollerkort |
| Produktkompatibilitet | Laser-/LED-skrivare; Laser-/LED-skrivare |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M609dh K0Q20A, HP LaserJet Managed E60055dn MOP33A, HP LaserJet Managed E60065dn MOP35A, HP LaserJet Managed E60075dn MOP39A; HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M609dh K0Q20A, HP LaserJet Managed E60055dn MOP33A, HP LaserJet Managed E60065dn MOP35A, HP LaserJet Managed E60075dn MOP39A |
| Produktens färg | Svart, Vit; Svart, Vit |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Business |
Vikt & dimension
| Bredd | 91,5 mm |
| Djup | 425 mm |
| Höjd | 92 mm |
| Vikt | 214 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 433 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 102 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 322 g |
Tekniska detaljer
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000 x 1119,9 mm (47.2 x 39.4 x 44.1") |
| Pallvikt (imperial) | 90,8 kg (200.1 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 1120 mm |
Logistikdata
| Lastpallens bruttovikt | 91 kg |
| Produkter per lastpall | 240 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| UNSPSC-kod | 39121302 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 60 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |