HP Paper Feeder and Stand
skrivarstativ med pappersmatare - 500 ark
Egenskaper
| Högsta kapacitet | 500 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 500 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Business |
Vikt & dimension
| Bredd | 705 mm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 389 mm |
| Vikt | 23,8 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 856 mm |
| Låddjup | 838 mm |
| Förpackningens höjd | 676 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32,7 kg |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | Ja |
Logistikdata
| Pallvikt (imperial) | 32,7 kg (72 lbs); 32,7 kg (72 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 856 x 789,9 x 1351,3 mm (33.7 x 31.1 x 53.2"); 856 x 789,9 x 1351,3 mm (33.7 x 31.1 x 53.2") |
| Pallet-mått (B x L x H) | 856 x 838 x 676 mm |
| Lager per lastpall | Ja |
| Produkter per lastpall | Ja |
| Lastpallens bruttovikt | 32,7 kg |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | A3, A4, A4-R, A5, B5 (JIS), B4 (JIS), RA4, SRA4, 8K (270 x 390), 8K (260 x 368), 8K (7.75 x 10.75), 16K (195 x 270), 16K (184 x 260), 16K (7.75 x 10.75), SRA3, RA3 |