Kyocera PF 5110
pappersmagasin - 250 ark
Egenskaper
| Modell | Pappersfack |
| Brand kompatibilitet | Kyocera |
| Kompatibilitet | M5521cdn, M5521CDN/KL3, M5521cdw, M5521cdw/KL3, M5526cdn, M5526cdn/KL3, M5526cdw, M5526cdw/KL3, P5021cdn, P5021cdn/KL2, P5021cdn/KL3, P5021cdw, P5021CDW/KL3, P5026cdn, P5026cdn/KL3, P5026cdw, P5026CDW/KL3 |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Stödda mediavikter | 60 - 163 g/m ^ |
| Produktens färg | Vit |
Filformat
| Mediatyper som stöds | A4, A5, A6, B5 |
| Legal | Ja |
| Brev | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 447.5 mm |
| Höjd | 147 mm |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |