Canon imageFORMULA DR-G2110
dokumentskanner - desktop - LAN, USB 3.1
Skanning
| Maximal skanningsstorlek | 305 x 432 mm |
| Optisk skanningsupplösning | 600 x 600 DPI |
| Färgskanning | Ja |
| Dubbelsidig skanning | Ja |
| ADF Scan-hastighet (b / w, A3) | 120 ppm |
| ADF Scan-hastighet (färg, A3) | 120 ppm |
| Duplex ADF Scan-hastighet (b / w, A4) | 240 IPM |
| Duplex ADF Scan-hastighet (färg, A4) | 240 IPM |
Design
| Skanningstyp | Arkmatad skanner |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Inbyggd display | Ja |
Prestanda
| Bildsensortyp | CIS |
| Ljuskälla | RGB LED |
| Daglig arbetscykel (max) | 50000 sidor |
| Ljudnivå vid skanning | 54 dB |
Inmatningskapacitet
| Standard inmatningskapacitet | 500 ark |
Pappershantering
| Läge för långa papper | Ja |
| Högsta ISO A-seriestorlek | A3 |
| Mediavikt, automatisk dokumentmatare | 20 - 209 g/m ^ |
Anslutningar
| USB-port | Ja |
| USB-version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Standardgränssnitt | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
Strömtillförsel
| Nätaggregatstyp | AC |
| Strömförbrukning (vanlig) | 66,5 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 3,5 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Spänning | 220 - 240 V |
Vikt & dimension
| Bredd | 480 mm |
| Djup | 569 mm |
| Höjd | 315 mm |
| Vikt | 25 kg |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 10 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Omgivningstemperatur vid drift | 50 - 95 ° F |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |