Colortrac SmartLF SG 44c
Rullskanner - stationär - USB 3.0, Gigabit LAN
Skanning
| Optisk skanningsupplösning | 1200 x 1200 DPI |
| Förstärkt scannerupplösning | 100 x 9600 DPI |
| Färgskanning | Ja |
| Ingång, färgdjup | 48 bit |
| Inmatning, gråskaledjup | 16 bit |
| ADF Scan-hastighet (b / w, A4) | 13 ppm |
| ADF Scan-hastighet (färg, A4) | 4 ppm |
Design
| Produktens färg | Grå |
| Inbyggd display | Nej |
Prestanda
| Scanningsdrivrutiner | TWAIN |
| Internminne | 2048 MB |
Pappershantering
| Media-tjocklek (min) | 15 mm |
| Maximal skanningsstorlek bredd | 1118 mm |
Anslutningar
| USB-port | Ja |
| USB-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Standardgränssnitt | Ethernet, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
Strömtillförsel
| Strömförbrukning (vanlig) | 72 W |
| Nätaggregatstyp | AC |
| Strömförbrukning i vänteläge | 2.5 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Spänning | 100 - 240 V |
Vikt & dimension
| Bredd | 1430 mm |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 51 kg |
Förpackningens innehåll
| Medföljande programvara | SmartWorks TOUCH |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | ENERGY STAR |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 10 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 35 - 80% |
Övrigt
| Linjenoggrannhet | ± 0.1%, ± 1 px |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifiering | UL/cUL, FCC, CB, CE, C-TICK, VCCI, PCT/EAC, CCC |