Brother RuggedJet RJ-2150
kvittoskrivare - svartvit - direkt termisk
Utskriftshastighet
| Maximal upplösning | 203 x 203 DPI |
| Utskriftshastighet | 6 ips |
| Skrivhastighet | 152 mm/sek |
| Utskriftsteknologi | direkt termal |
| Modell | Bärbar skrivare |
Pappershantering
| Max utskriftsupplösning, bredd | 5,4 cm |
| Maximal rulldiameter | 6 cm |
| Maximal medielängd | 100 cm |
Anslutningar
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| USB-kontakt | Mini-USB Type-B |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 2.1+EDR |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Bluetooth-profiler | BIP, HCRP, OPP, SPP |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Wi-Fi | Ja |
Egenskaper
| Flashminne | 32 MB |
| RAM-kapacitet | 0,032 GB |
| Ursprungsland | Kina |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd display | Ja |
| Displaytyp | LCD |
Strömtillförsel
| Batterispänning | 7,2 V |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 65 ° C |
| Temperatur vid drift | -20 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64 |
Vikt & dimension
| Bredd | 125 mm |
| Djup | 186 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 960 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 1,46 kg |
Förpackningens innehåll
| Snabbstartsguide | Ja |
| Drivrutiner medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84433210 |
| Produkter per lastpall | 150 styck |
| Lastpallens totalhöjd | 14 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 237,8 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 50 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
Övrigt
| Internationellt skydd (IP) kod | IP54 |