Brother RuggedJet RJ-3250WBL
etikettskrivare - svartvit - direkt termisk
Utskriftshastighet
| Utskriftsteknologi | direkt termal |
| Maximal upplösning | 203 x 203 DPI |
| Skrivhastighet | 127 mm/sek |
| Max utskriftsupplösning, bredd | 7,2 cm |
| Kortaste utskriftslängd | 3 m |
Pappershantering
| Maximal rulldiameter | 6,6 cm |
| Media-tjocklek | 0.058 - 0.090 mm |
| Maximal etikettbredd | 7,6 cm |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| USB-port | Ja |
Prestanda
| Språk för sidbeskrivning | CPCL-native, ESC P, Raster_P |
| Internminne | 256 MB |
| Flashminne | 128 MB |
| Inbyggda streckkoder | AZTECCODE, CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 93, Data Matrix, EAN13, EAN8, GS1 DataBar Limited, GS1-128, ITF-25, MSI, MaxiCode, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, POSTNET, QR Code, UPC-A, UPC-E |
Design
| Produktens färg | Svart |
Strömtillförsel
| Batterityp | Inbyggt batteri |
Batteri
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 3000 mAh |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | -20 - 55 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 187 mm |
| Djup | 246 mm |
| Höjd | 121 mm |
| Vikt | 916 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 1,32 kg |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84433210 |
| Lastpallens totalhöjd | 16,5 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 215,8 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Produkter per lastpall | 144 styck |
Tekniska detaljer
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
Övrigt
| Ursprungsland | Kina |