Elite Screens Saker Tab-Tension Series SKT100UHW-E24
projektorduk - 100" (254 cm)
Tillverkare: Elite Screens
Produktnummer: SKT100UHW-E24
Artikelnummer: 778923
Tillverkare: Elite Screens
Produktnummer: SKT100UHW-E24
Artikelnummer: 778923
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 23/05-2026
(7.181,60 exkl. moms)
(7.181,60 exkl. moms)
Produktnummer: SKT100UHW-E24
Elite Screens Saker Tab-Tension Series SKT100UHW-E24 - Projektorduk
Prestanda
Typ av drift Motoriserad
Fjärrstyrd Ja
Skärmförstärkning 1,1
Betraktningsvinkel 160°
Diagonal 254 cm; 100"
Native bildförhållande 16:9
Synlig skärmhöjd (H) 1244.6 mm
Synlig skärmbredd (B) 2214.9 mm
Design
Ramtyp Fällbar ram
Black drop 610 mm
Fallfärg Svart
Vikt & dimension
Bredd 2684.8 mm
Djup 102 mm
Höjd 1717 mm