Club 3D videokort
DisplayPort / HDMI - 20.3 cm
Anslutningar
| Anslutning 1 | DisplayPort 1.2 |
| Anslutning 2 | HDMI 2.0 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Plätering på anslutningskontakter | Koppar |
| Kabellängd | 0,15 m |
Prestanda
| Produktens färg | Svart |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Högsta upplösning (HDMI) | 3840 x 2160 pixlar |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Kompatibla operativsystem | Windows 10, 8.1 Mac OS Sierra. High Sierra |
Strömtillförsel
| Typ av strömkontakt | Typ A |
Egenskaper
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Koppar |
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | Mini DisplayPort |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| HDMI-version | 2.0 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Videolägen som stöds | 2160p |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Dataöverföringshastighet | 18 Gbit/s |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Produktens färg | Svart |
| Färgsampling | 4:2:2, 4:4:4, 4:2:0 |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS; RoHS |
| Certifiering | Meets ROHS, FCC, and CE EMI requirements; Meets ROHS, FCC, and CE EMI requirements |
Förpackningsmaterial
| Plastförpackningens vikt | 11 g |
| Vikt papper-/kartongförpackning | 0 g |
| Total plastic packaging weight | 0 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 0 g |
Vikt & dimension
| Bredd | 45 mm; 150 mm |
| Djup | 15, 200; 15, 200 |
| Vikt | 72 g; 25 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 150 mm; 160 mm |
| Låddjup | 18 mm; 15 mm |
| Förpackningens höjd | 215 mm; 240 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6 g; 33 g |
| Plastförpackningens vikt | 11 g |
| Vikt papper-/kartongförpackning | 0 g |
| Total plastic packaging weight | 165 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 0 g |
| Förpackningstyp | Polypåse; Polypåse |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck |
Logistikdata
| Ursprungsland | Kina |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck; 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544 4290; 8544 4290 |