Type C In Ear Wired Black
Prestanda
| Produkttyp | Hörlurar |
| Bärstil | I öra |
| Rekommenderad användning | Samtal/musik |
| Headset-typ | Binaural |
| Produktens färg | Svart |
| Volymkontroll | Knapp |
| Typ av kontrollenhet | Inline-kontrollenhet |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Skyddsfunktioner | Vattentät |
| Internationellt skydd (IP) kod | IPX2 |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| 3,5 mm kontakt | Nej |
| USB-anslutning | Ja |
| USB-kontakt | USB Type-C |
| Bluetooth | Nej |
Hörlurar
| Typ av örondel | Intraaural |
| Magnetmaterial | Neodymium |
| Antal förare | 1 |
| Drivenhet | 1,06 cm |
Mikrofon
| Mikrofontyp | Inline-mikrofon |
Vikt & dimension
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 16,6 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 51 mm |
| Låddjup | 32 mm |
| Förpackningens höjd | 178 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackningstyp | Upphängbar förpackning |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 8518300090 |