Kärcher WD 2-18 battery set
støvsuger - beholder - 1 batteri, inkluderet oplader - gul
Strömtillförsel
| Max. ineffekt | 225 W |
| Effektstyrning | Mekanisk |
| Strömkälla | Batteri |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2,5 Ah |
| Batterispänning | 18 V |
| Drifttid | 10 min |
Design
| Damm kapacitet | 12 l |
| Modell | Trummdammsugare |
| Rengöringstyp | Torr&våt |
| Produktens färg | Svart, Gul |
| Behållarens material | Plast |
| Rörtyp | Fast |
| Antal rördelar | 2 |
| Rörmaterial | Plast |
| Rörlängd | 100 cm |
| Flexibel hylsa | Ja |
| Slanglängd | 1,8 m |
| Slang material | Plast |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Antal 360°-roterande hjul | 4 hjul |
| Sladdlös | Ja |
| Displaytyp | LCD |
| Material, hölje | Plast |
| Typ av dammbehållare | Dammpåse |
| Internationellt skydd (IP) kod | IPX4 |
Prestanda
| Dammsugarens luftfiltrering | Tyg |
| Smutssepareringsmetod | Filtrering |
| Korrekt användning | Hem |
| Typ av ytor | Hårda golvytor |
Ergonomi
| Indikator för full dammbehållare | Nej |
| Parkerings-/förvaringshjälp | Ja |
| Förvaringsfack | Ja |
| Bärhandtag | Ja |
| På / av-knapp | Ja |
| Kontrolltyp | Rotations- |
Vikt & dimension
| Bredd | 328 mm |
| Djup | 349 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt (utan tillbehör) | 3,4 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 6,2 kg |
Förpackningens innehåll
| Vakuumborstar ingår | Universell borste |
| Fog munstycke | Ja |