Kärcher WD 4 P V-20/5/22
Staubsauger - Kanister
Egenskaper
| Rengöringstyp | Torr&våt |
| Damm fläkt | Ja |
| Aktivering av motordrivna verktyg | Ja |
| Filtermaterial | Fleece |
| Produktens färg | Svart, Gul |
| Kontrolltyp | Rotations- |
| Bärhandtag | Ja |
| Behållarens material | Plast |
Prestanda
| Kapacitet | 20 l |
| Kabellängd | 5 m |
| Slanglängd | 2,2 m |
| Antal hjul | 4 hjul |
Strömtillförsel
| Strömkälla | AC |
| Ineffekt | 1000 W |
| AC-inspänning | 220-240 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
Vikt & dimension
| Bredd | 365 mm |
| Djup | 384 mm |
| Höjd | 526 mm |
| Vikt | 7,2 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 10 kg |
Förpackningens innehåll
| Fog munstycke | Ja |