LevelOne FEP-1612W150
switch - 16 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FEP-1612W150
EAN: 4015867199886
Artikelnummer: F6938649
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
LevelOne FEP-1612W150
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FEP-1612W150
EAN: 4015867199886
Artikelnummer: F6938649
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.742,40 exkl. moms)
(4.742,40 exkl. moms)
Produktnummer: FEP-1612W150
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
10G stöd Nej
Kabeltyper som stöds Cat3, Cat4, Cat5
Produktens färg Grå
Material, hölje Metall
Buffertstorlek 160 KB
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Ingående ström 5 A
Strömförbrukning (vanlig) 150 W
Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar 16
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 45 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 75 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 200 mm
Djup 480 mm
Höjd 44 mm
Vikt 2.85 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC
Snabbstartsguide Ja
Förpackning
Fötter i gummi Ja
Förpackningstyp Låda
Förpackningens bredd 250 mm
Låddjup 535 mm
Förpackningens höjd 90 mm
Vikt inkl. förpackning 3.7 kg
Certifikat
Certifiering CE, FCC
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 520 mm
Ytterförpackningens längd 560 mm
Ytterförpackningens höjd 280 mm