LevelOne FGP-2601W150
switch - 26 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-2601W150
EAN: 4015867202791
Artikelnummer: F9953225
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-2601W150
EAN: 4015867202791
Artikelnummer: F9953225
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.848,80 exkl. moms)
(4.848,80 exkl. moms)
Produktnummer: FGP-2601W150
LevelOne FGP-2601W150 - Switch med 26 portar, monterbar på stativ
Köp din LevelOne FGP-2601W150 idag för att uppleva snabb, högpresterande dataöverföring!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 26
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal Fast Ethernet (koppar) portar 24
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar 2
Strömanslutning AC-ingångskontakt
Nätverk
10G stöd Nej
Kabeltyper som stöds Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7
Full duplex Ja
Flödeskontroll Ja
Data transmission
Switch kapacitet 8.8 Gbit/s
Adresstabellstorlek 4000 poster
Jumbo Frames stöd Ja
Jumboramar 10000
Paketförmedlingshastighet (1 Gbps) 1488000 pps
Paketförmedlingshastighet (10 Mbps) 14880 pps
Paketförmedlingshastighet (100 Mbps) 148800 pps
Paketbuffertminne 0.51 MB
Design
Rackmontering Ja
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
LED-indikatorer LAN, PoE, Energiljus, Upplänk
På / av-knapp Ja
Prestanda
Medeltid mellan fel (MTBF) 833.33 h
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överhettning
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar 24
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 150 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 50 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 200 mm
Djup 44 mm
Höjd 440 mm
Vikt 2.9 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC
Bruksanvisning Ja
Förpackning
Förpackningens bredd 260 mm
Låddjup 95 mm
Förpackningens höjd 540 mm
Vikt inkl. förpackning 3.5 kg
Certifikat
Certifiering FCC Class A, CE
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 510 mm
Ytterförpackningens längd 280 mm
Ytterförpackningens höjd 555 mm