LevelOne FGP-3400W250
switch - 34 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-3400W250
EAN: 4015867203248
Artikelnummer: F15368503
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-3400W250
EAN: 4015867203248
Artikelnummer: F15368503
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(7.750,40 exkl. moms)
(7.750,40 exkl. moms)
Produktnummer: FGP-3400W250
LevelOne FGP-3400W250 - Switch med 34 portar - Monterbar på stativ
Köp denna switch och upplev pålitlig internetanslutning nu!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 32
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Fast Ethernet (10/100)
Antal Fast Ethernet (koppar) portar 32
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar 2
Nätverk
10G stöd Nej
Kabeltyper som stöds Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7
Full duplex Ja
Flödeskontroll Ja
Data transmission
Switch kapacitet 10.4 Gbit/s
Adresstabellstorlek 32000 poster
Jumbo Frames stöd Ja
Jumboramar 16000
Paketförmedlingshastighet (1 Gbps) 1488000 pps
Paketförmedlingshastighet (10 Mbps) 14880 pps
Paketförmedlingshastighet (100 Mbps) 148800 pps
Paketbuffertminne 8 MB
Design
Rackmontering Ja
Produktens färg Svart
LED-indikatorer LAN, PoE, Energiljus, Upplänk
På / av-knapp Ja
Prestanda
Medeltid mellan fel (MTBF) 1233.33 h
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar 32
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 250 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 195 mm
Djup 480 mm
Höjd 45 mm
Vikt 2.8 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC
Snabbstartsguide Ja
Rackmonteringssats Ja
Förpackning
Fötter i gummi Ja
Förpackningstyp Låda
Förpackningens bredd 255 mm
Låddjup 534 mm
Förpackningens höjd 95 mm
Vikt inkl. förpackning 3.3 kg
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 510 mm
Ytterförpackningens längd 555 mm
Ytterförpackningens höjd 280 mm