LevelOne GEP-2421W630
switch - 24 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: GEP-2421W630
EAN: 4015867202142
Artikelnummer: F6929718
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: GEP-2421W630
EAN: 4015867202142
Artikelnummer: F6929718
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(9.558,40 exkl. moms)
(9.558,40 exkl. moms)
Produktnummer: GEP-2421W630
LevelOne GEP-2421W630 - Switch med 24 portar
Beställ nu och ta ditt nätverk till nästa nivå!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Nätverk
10G stöd Nej
Kabeltyper som stöds Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7
Full duplex Ja
Flödeskontroll Ja
Stöd för automatiskt åldrande av MAC-adresser Ja
Stöd för automatisk inlärning av MAC-adresser Ja
Autonegotiation Ja
Auto MDI / MDI-X Ja
Data transmission
Switch kapacitet 48 Gbit/s
Adresstabellstorlek 8000 poster
Jumbo Frames stöd Ja
Jumboramar 10000
Paketförmedlingshastighet (10 Mbps) 14880 pps
Paketförmedlingshastighet (1 Gbps) 1488000 pps
Paketförmedlingshastighet (100 Mbps) 148800 pps
Paketbuffertminne 4.1 MB
Design
Rackmontering Ja
Produktens färg Svart
LED-indikatorer LAN, PoE, Energiljus
Säkerhet FCC Class A, CE
Prestanda
Medeltid mellan fel (MTBF) 925 h
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Utgångsspänning 56 V
Uteffekt 30 W
Strömförbrukning (vanlig) 630 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Power over Ethernet (PoE)-portar kvantitet 24
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 50 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 200 mm
Djup 44 mm
Höjd 440 mm
Vikt 3.4 kg
Förpackningens innehåll
Bruksanvisning Ja
Rackmonteringssats Ja
Förpackning
Förpackningstyp Låda
Fötter i gummi Ja
Förpackningens bredd 260 mm
Låddjup 95 mm
Förpackningens höjd 540 mm
Vikt inkl. förpackning 4 kg
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 510 mm
Ytterförpackningens längd 280 mm
Harmonized System (HS)-kod 85176990
Ytterförpackningens höjd 555 mm