MikroTik PW48V-12V85W
Open-frame - nätaggregat - 85 Watt
Tillverkare: MikroTik
Produktnummer: PW48V-12V85W
Artikelnummer: F20470170
MikroTik PW48V-12V85W
MikroTik PW48V-12V85W
MikroTik PW48V-12V85W
MikroTik PW48V-12V85W
MikroTik PW48V-12V85W
MikroTik PW48V-12V85W
Tillverkare: MikroTik
Produktnummer: PW48V-12V85W
Artikelnummer: F20470170
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(835,20 exkl. moms)
(835,20 exkl. moms)
Produktnummer: PW48V-12V85W
Effektivt och pålitligt open-frame nätaggregat från MikroTik
MikroTik PW48V-12V85W har en hög effektivitet och en spänning på 48V som är säker och stabil för dina enheter. Det är också utformat för att hålla långa timmar av kontinuerlig användning utan att överhettas eller tappa effektiviteten.
Beställ nu för att säkra ditt eget exemplar!
Egenskaper
Ändamål Router
Spänning -48 V
Ingående ström 3 A
Utgångsspänning 12 V
Uteffekt 8 A
Design
Produktens färg Grön
Miljökrav
Temperatur vid drift -20 - 60 ° C
Vikt & dimension
Bredd 118 mm
Djup 52 mm