Noctua NF-A12X25 G2 PWM SX2-PP Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 12 cm Beige 2 stk
Tillverkare: Noctua
Produktnummer: NF-A12X25 G2 PWM SX2-PP
EAN: 9010018100716
Artikelnummer: F25355508
Tillverkare: Noctua
EAN: 9010018100716
Artikelnummer: F25355508
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(848,80 exkl. moms)
(848,80 exkl. moms)
Prestanda
Lämplig placering Datorväska
Modell Fan
Fläktdiameter 120 mm
Rotationshastighet (min) 1800 RPM
Ljudnivå (hög hastighet) 22.5 dB
Luftflöde 107.3 m³/h
Stöd för pulsbreddsmodulering (PWM) Ja
Lagertyp Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal per förpackning 2 styck
Fläktens statiska tryck 3.14 mmH2O
Pumpens medeltid till fel (MTTF) 250 h
Design
Produktens färg Beige
Material LCP (Liquid Crystal Polymer)
Fan kontakt 4-stift
Strömtillförsel
Strömförsörjning 1.8 W
Spänning 12 V
Högsta strömstyrka 0.15 A
Vikt & dimension
Bredd 120 mm
Djup 25 mm
Höjd 120 mm