Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
lådfläkt
Tillverkare: Noctua
Produktnummer: NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
EAN: 9010018100655
Artikelnummer: F25037677
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Tillverkare: Noctua
EAN: 9010018100655
Artikelnummer: F25037677
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(938,40 exkl. moms)
(938,40 exkl. moms)
Prestanda
Lämplig placering Datorväska
Modell Fan
Fläktdiameter 140 mm
Rotationshastighet (max) 1500 RPM
Ljudnivå (hög hastighet) 24.8 dB
Luftflöde 155.6 m³/h
Stöd för pulsbreddsmodulering (PWM) Ja
Lagertyp Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal per förpackning 2 styck
Fläktens statiska tryck 2.56 mmH2O
Pumpens medeltid till fel (MTTF) 250 h
Design
Produktens färg Beige
Material LCP (Liquid Crystal Polymer)
Fan kontakt 4-stift
Strömtillförsel
Strömförsörjning 2.28 W
Spänning 12 V
Högsta strömstyrka 0.19 A
Vikt & dimension
Bredd 140 mm
Djup 25 mm
Höjd 140 mm