Produktnummer: NF-A4X10-FLX 5V
EAN: 4716123315469
Artikelnummer: F21093721
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Noctua NF-A4x10 5V Fläkt
Tillverkare: Noctua
Produktnummer: NF-A4X10-FLX 5V
EAN: 4716123315469
Artikelnummer: F21093721
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(460,80 exkl. moms)
(460,80 exkl. moms)
Tillverkare: Noctua
Produktnummer: NF-A4X10-FLX 5V
Sätt igång med den mest effektiva kylningen för dina tekniska enheter med Noctua NF-A4 x 10 5V fläkt. Med en storlek på 40x40x10mm, passar denna fläkt perfekt för att hålla dina datorer, routrar och andra olika enheter svala och tysta.
Prestanda
Lämplig placering Datorväska
Modell Fan
Fläktdiameter 4 cm
Rotationshastighet (max) 4500 RPM
Luftflöde 8,2 m³/h
Strömtillförsel
Spänning 5 V
Högsta strömstyrka 0,05 A
Vikt & dimension
Bredd 40 mm
Djup 40 mm
Höjd 10 mm