Produktnummer: NF-R8 REDUX-1200
EAN: 4716123315353
Artikelnummer: 714984
Noctua Redux NF-R8
Noctua Redux NF-R8
Tillverkare: Noctua
EAN: 4716123315353
Artikelnummer: 714984
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(437,60 exkl. moms)
(437,60 exkl. moms)
Tillverkare: Noctua
Prestanda
Lämplig placering Datorväska
Modell Fan
Fläktdiameter 8 cm
Rotationshastighet (max) 1200 RPM
Ljudnivå (hög hastighet) 9,1 dB
Maximalt luftflöde 35,8 cfm
Maximalt lufttryck 0,67 mmH2O
Medeltid mellan fel (MTBF) 150000 h
Design
Produktens färg Svart, Grå
Antal fläktar Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 0,45 W
Spänning 12 V
Högsta strömstyrka 0,035 A
Vikt & dimension
Bredd 80 mm
Djup 25 mm
Höjd 80 mm
Förpackningens bredd 130 mm
Låddjup 34 mm
Förpackningens höjd 140 mm