SILICON POWER Blaze B05
USB flash-enhet - 64 GB
Prestanda
| Kapacitet | 64 GB |
| Gränssnitt | USB Type-A |
| USB-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
Design
| Formfaktor | Friktionslager |
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 53,9 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Vikt | 9,2 g |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
| Garantisedel | Ja |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 70 ° C |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84717070 |