Produktnummer: TSW110000000
EAN: 4779027312958
Artikelnummer: F21908314
Teltonika TSW110
Tillverkare: Teltonika
Produktnummer: TSW110000000
EAN: 4779027312958
Artikelnummer: F21908314
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(700,80 exkl. moms)
(700,80 exkl. moms)
Tillverkare: Teltonika
Produktnummer: TSW110000000
Effektiv Teltonika TSW110 switch med 5 portar för sömlös anslutning
Beställ din Teltonika TSW110 idag för en enkel och sömlös anslutning till ditt nätverk!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 5
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u
10G stöd Nej
Auto MDI / MDI-X Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Data transmission
Switch kapacitet 10 Gbit/s
Adresstabellstorlek 2000 poster
Jumbo Frames stöd Ja
Jumboramar 9216
Paketbuffertminne 0,128 MB
Design
Produktens färg Blå, Grå
Material, hölje Aluminium
LED-indikatorer Ja
Internationellt skydd (IP) kod IP30
DIN-skena Ja
Strömtillförsel
Strömförsörjning ingår Ja
AC-inspänning 100 - 240 V
Likströmsdriftspänning 30 V
Strömförbrukning (vanlig) 1,8 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Miljökrav
Temperatur vid drift -40 - 75 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 100 mm
Djup 85 mm
Höjd 30 mm