Produktnummer: TSW304000000
EAN: 4779051840144
Artikelnummer: F23326235
Teltonika TSW304
Teltonika TSW304
Tillverkare: Teltonika
Produktnummer: TSW304000000
EAN: 4779051840144
Artikelnummer: F23326235
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(992,00 exkl. moms)
(992,00 exkl. moms)
Tillverkare: Teltonika
Produktnummer: TSW304000000
Få full kontroll över ditt nätverk med Teltonika TSW304 switch
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 4
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u
10G stöd Nej
Auto MDI / MDI-X Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Data transmission
Switch kapacitet 8 Gbit/s
Adresstabellstorlek 2000 poster
Jumbo Frames stöd Ja
Jumboramar 9216
Paketbuffertminne 0.13 MB
Design
Produktens färg Svart
Material, hölje Gjuten aluminium
LED-indikatorer Energiljus, Status
Monteringsbar på väggen Ja
Internationellt skydd (IP) kod IP30
DIN-skena Ja
Strömtillförsel
Strömkälla AC/DC
Likströmsdriftspänning 7 - 57 V
Spänning 9 - 40 V
Strömförbrukning (vanlig) 0.26 W
Strömförbrukning (max) 1.44 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Typ av PoE (Power over Ethernet) som stöds Passive PoE
Miljökrav
Temperatur vid drift -40 - 75 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 102 mm
Djup 81.5 mm
Höjd 25 mm