ADATA Classic Series C906
USB flash-enhet - 32 GB
Prestanda
| Kapacitet | 32 GB |
| Gränssnitt | USB Type-A |
| USB-version | 2.0 |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 98, Windows 98SE, Windows ME, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2 |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
Design
| Formfaktor | Keps |
| Produktens färg | Vit |
Vikt & dimension
| Bredd | 17.6 mm |
| Djup | 58 mm |
| Höjd | 10.4 mm |
| Vikt | 9 kg |
Övrigt
| USB-ström | Ja |
| USB | Ja |