Delock USB-C till uttagsadapter för hörlurar
14.5 cm
Audio
| Intern | Nej |
| Ljudkvalitet | 16 bit |
Anslutningar
| Värdgränssnitt | USB |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Hörlursutgångar | Ja |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Egenskaper
| Kabellängd | 0,15 m |
| Produktens färg | Grå |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-kompatibel | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS 13.1 |
| Linux operativsystem som stöds | Linux Kernel 5.11, Linux Kernel 5.12, Linux Kernel 5.13, Linux Kernel 5.14, Linux Kernel 5.15, Linux Kernel 5.19, Linux Kernel 6.2 |
Övrigt
| Ljud, maximal samplingsfrekvens | 48 kHz |
| Andra operativsystem som stöds | Android, ChromeOS, iPadOS |
| Material, hölje | Aluminium |
Tekniska detaljer
| Certifikat för överensstämmelse | CE, WEEE |