HP - 1GB - DDR3 RAM
DIMM 90-stift - Icke ECC
Egenskaper
| Kapacitet | 1024 MB |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minnets formfaktor | 90-pin DIMM |
| Minneslayout | 1 x 1024 MB |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M553n B5L24A; HP Color LaserJet Enterprise M553dn B5L25A; HP Color LaserJet Enterprise M553x B5L26A; HP Color LaserJet Enterprise M553dh B5L27A; HP Color LaserJet Managed M553dnm B5L38A; HP Color LaserJet Managed M553xm B5L39A; HP LaserJet Enterprise M604n E6B67A; HP LaserJet Enterprise M604dn E6B68A; HP LaserJet Enterprise M605n E6B69A; HP LaserJet Enterprise M605dn E6B70A; HP LaserJet Enterprise M605x E6B71A; HP LaserJet Enterprise M606dn E6B72A; HP LaserJet Enterprise M606x E6B73A; HP LaserJet Managed M605dnm L3U54A; HP LaserJet Managed M605xm L3U54A |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Enterprise, Business |
Vikt & dimension
| Bredd | 43,4 mm |
| Djup | 29,1 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Vikt | 5 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 133,4 mm |
| Förpackningens höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 51 g |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 1,68 kg (3.7 lbs) |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,7 kg |
| UNSPSC-kod | 32101621 |
| Produkter per ytterförpackning | 34 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443992550 |