Produktnummer: 90LM0A50-B01370
EAN: 4711387416358
Artikelnummer: F24962072
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP skärm &#45 32" &#45 AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 0,03ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM0A50-B01370
EAN: 4711387416358
Artikelnummer: F24962072
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(9.550,40 exkl. moms)
(9.550,40 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM0A50-B01370
Njut av Perfektion med ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP Skärm!
Oplev en helt ny verklighet med ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP skärm 32\" skärm. Med en imponerande upplösning på 4K vid 240Hz kan du se varje detalj med kristallklar bildkvalitet.
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp WOLED
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (max) 1300 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1500000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,073 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,182 x 0,182 mm
Pixeltäthet 140 ppi
Horisontellt sökområde 30 - 255 kHz
Vertikalt sökområde 24 - 240 hz
Bildstorlek horisontalt 69,7 cm
Bildstorlek vertikalt 39,2 cm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Ja
Multimedia
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ A-portar nedströms 3
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Ljudutgång Ja
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Inbyggd KVM-switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 8 cm
Svängbara Ja
Hållare -15 - 15°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 33 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 39 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 44 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2001815
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714 mm
Djup (med stativ) 274 mm
Höjd (med stativ) 579 mm
Vikt (med stativ) 7,3 kg
Bredd (utan stativ) 714 mm
Djup (utan stativ) 71 mm
Höjd (utan stativ) 430 mm
Vikt (utan stativ) 4,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 868 mm
Låddjup 238 mm
Förpackningens höjd 514 mm