LG 32MR50C-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 32" - AMD FreeSync - VA - 5ms
Full HD 1920x1080
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32MR50C-B
EAN: 8806084707628
Artikelnummer: F24735782
LG 32MR50C-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32MR50C-B
EAN: 8806084707628
Artikelnummer: F24735782
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.004,00 exkl. moms)
(2.004,00 exkl. moms)
Produktnummer: 32MR50C-B
LG 32MR50C-B-skärm - Den perfekta skärmen för en fängslande multimediaupplevelse.
Den snabba uppdateringshastigheten på 75 Hz ger en jämn och naturlig rörelse i dina filmer och spel. Upplevelsen blir ännu mer realistisk och engagerande när du upplever smidiga övergångar och ingen suddighet. Med LG 32MR50C-B-skärmen kan du skapa din egen biograf- eller spelhallsvärdiga upplevelse direkt hemma.
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1500R
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,3637 x 0,3637 mm
Färgdjup 8 bit
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Kontor
Produktens färg Svart
Främre infattning Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1678374
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 708,7 mm
Djup (med stativ) 233,7 mm
Höjd (med stativ) 513,1 mm
Vikt (med stativ) 6,22 kg
Bredd (utan stativ) 708,7 mm
Djup (utan stativ) 91,4 mm
Höjd (utan stativ) 421,6 mm
Vikt (utan stativ) 5,14 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 782,3 mm
Låddjup 223,5 mm
Förpackningens höjd 584,2 mm