LG UltraWide 34WR55QK-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 34" - VA - 5ms
WQHD 3440x1440 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34WR55QK-B
EAN: 8806096235386
Artikelnummer: F25025215
LG UltraWide 34WR55QK-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 34" &#45 VA &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34WR55QK-B
EAN: 8806096235386
Artikelnummer: F25025215
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(3.430,40 exkl. moms)
(3.430,40 exkl. moms)
Produktnummer: 34WR55QK-B
Ta din bildupplevelse till nästa nivå med LG UltraWide 34WR55QK-B skärm! Den imponerande 34-tums skärmen med LED-bakgrundsbelysning levererar en kristallklar bildkvalitet i WQHD 3440x1440 upplösning. Med en uppdateringshastighet på 100Hz kan du njuta av smidiga och skarpa bilder utan suddighet eller fördröjning.
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Konkav skärm
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2318 x 0,2318 mm
Diagonal skärmstorlek 86 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 99%
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Lutningsjustering Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 28 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 45 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 810,3 mm
Djup (med stativ) 259,1 mm
Höjd (med stativ) 569 mm
Vikt (med stativ) 6,89 kg
Bredd (utan stativ) 810,3 mm
Djup (utan stativ) 91,4 mm
Höjd (utan stativ) 358,1 mm
Vikt (utan stativ) 4,99 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 985,5 mm
Låddjup 10,8 mm
Förpackningens höjd 523,2 mm