Produktnummer: 90LM03H0-B01K70
EAN: 4711387267103
Artikelnummer: F24764224
ASUS ProArt PA32UCXR skärm &#45 Mini LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM03H0-B01K70
EAN: 4711387267103
Artikelnummer: F24764224
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(33.012,00 exkl. moms)
(33.012,00 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM03H0-B01K70
Immersiv visuell upplevelse med ASUS ProArt PA32UCXR skärm
Med imponerande 4K UHD-upplösning (3840x2160 vid 60Hz) kommer varje bild och video att poppa och få liv på skärmen. Du kommer inte kunna slita blicken från den fantastiska detaljnivån och färgåtergivningen som denna skärm levererar.
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Typ av bakgrundsbelysning Mini-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (max) 1600 cd/m²
Ljusstyrka (normal) 1000 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 1000000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,073 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,1845 x 0,1845 mm
Bildstorlek horisontalt 70,8 cm
Bildstorlek vertikalt 39,9 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 135 - 135 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 40 - 60 hz
HDR-stöd Ja
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 97%
sRGB-täckning (typisk) 100%
Prestanda
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 6 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Antal USB typ A-portar nedströms 3
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Antal Thunderbolt 4-portar 2
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 10 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 23°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 41 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 63 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 46,62 W
Strömförbrukning i avslaget läge Nej
Strömförbrukning i PowerSave läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1692522
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 727 mm
Djup (med stativ) 245 mm
Höjd (med stativ) 601 mm
Vikt (med stativ) 13,8 kg
Bredd (utan stativ) 727 mm
Djup (utan stativ) 90 mm
Höjd (utan stativ) 445 mm
Vikt (utan stativ) 9,2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 965 mm
Låddjup 228 mm
Förpackningens höjd 555 mm