LG 32" 32U889SA-W
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32U889SA-W
EAN: 8806096481486
Artikelnummer: F25348814
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
LG 32" 32U889SA-W
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32U889SA-W
EAN: 8806096481486
Artikelnummer: F25348814
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(10.988,00 exkl. moms)
(10.988,00 exkl. moms)
Produktnummer: 32U889SA-W
Interaktiv 4K-lösning för offentliga miljöer
Kapacitiv touchteknik med 4K Ultra HD-upplösning
  • Interaktiv navigering kapacitiv touchskärm för direkt användarinteraktion
  • Hög bildskärpa 3840 x 2160 pixels upplösning för detaljerade bilder
  • Breda betraktningsvinklar 178° horisontellt och vertikalt tack vare IPS-panel
  • Naturlig färgåtergivning 95% DCI-P3 och 10 bitars färgdjup för korrekta färger
  • Tydlig bild i ljusa rum ljusstyrka på 350 cd/m² och HDR-stöd
  • Snabba responsstider 5 ms GTG minskar eftersläpningar vid interaktion
Praktisk implementering och kompatibilitet
Skärmen är optimerad för användning som kiosk och passar i receptioner, butiker eller utställningar. Den platta LCD-skärmen med Edge-Lit bakgrundsbelysning ger en jämn bildyta. Med en bilddiagonal på 80 cm (31.5") finns tillräckligt med utrymme för komplexa gränssnitt. Enheten stöder DDC/CI för enklare konfiguration. Den vita ytan ger ett professionellt intryck i offentliga utrymmen. Kompatibiliteten styrs av standardiserade 4K-signaler för sömlös anslutning till mediaspelare eller datorer.
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning Edge-Lit
Pekskärm Ja
Pekskärmstyp kiosk
Pekskärmsteknik Kapacitiv
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Grafikupplösningar som stöds 3840 x 2160
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,18159 x 0,18159 mm
Pixeltäthet 140 ppi
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
DDC/CI Ja
Färgdjup 10 bit
DCI-P3-täckning 95%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Spelläge Ja
smarta funktioner Spel, Lagring
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Ja
Design
Positionering på marknaden Smart
Produktens färg Vit
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ C-portar nedströms 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Ja
Bluetooth Ja
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 32,8 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -60 - 90°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -20 - 50°
Bild-i-bild Nej
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 54
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 30 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 45 kWh
Strömförbrukning i avslaget läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
AC-adapter, nätspänning 20 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2308833
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 727,4 mm
Djup (med stativ) 537,5 mm
Höjd (med stativ) 983,3 mm
Vikt (med stativ) 21,2 kg
Bredd (utan stativ) 727,4 mm
Djup (utan stativ) 27,8 mm
Höjd (utan stativ) 437,4 mm
Vikt (utan stativ) 6,1 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 900 mm
Låddjup 617 mm
Förpackningens höjd 337 mm